Twee studenten, één leerzame stage: Dean & Alessandro blikken terug

Publicatiedatum 15 januari 2026
Auteur Mayra Wokke

En toen was het ineens januari, de laatste week van onze stage bij BaanBereik is aangebroken. Wat begon als een nieuwe uitdaging is uitgegroeid tot een leerzame en verrassend leuke periode. We zijn Dean en Alessandro, twee derdejaarsstudenten Bedrijfskunde, en de afgelopen vijf maanden maakten we deel uit van het marketingteam. In deze blog kijken we terug op onze stage, ieder vanuit onze eigen ervaring.

Dean: “Je wordt hier écht gezien als onderdeel van het team

Voor mij was dit mijn eerste echte ervaring binnen een professioneel bedrijf. Natuurlijk had ik wel bijbaantjes gehad, maar een kantoorstage is toch andere koek. In het begin was het even wennen om vier dagen per week te werken, zeker als je van het hbo komt waar je veel zelfstandig doet, maar al snel voelde het vertrouwd. En dat komt vooral door de sfeer hier: open, sociaal en altijd in voor een grapje.

Wat ik tijdens deze stage heb geleerd, gaat verder dan alleen marketingtaken zoals content maken en social media. Ik heb ook geleerd hoe je plant, prioriteiten stelt, professioneel communiceert en je afspraken nakomt. Dingen die je niet uit boeken leert, maar in de praktijk wél onmisbaar zijn.

Wat ik heel erg waardeerde, is dat je bij BaanBereik echt meetelt. Je mening doet ertoe. Je wordt betrokken bij lopende campagnes en er is volop ruimte voor eigen ideeën. Ik werkte vooral samen met Nadine en Mayra, twee marketingspecialisten die je altijd helpen, zelfs als het druk is. Daardoor voelde ik me niet alleen stagiair, maar echt onderdeel van het team.

Mijn volgende stap? In februari begin ik aan mijn minor ‘Inkoop & Verkoop’, een mooie aanvulling op de marketingervaring die ik hier heb opgedaan.

Alessandro: “Elke dag was anders en dat maakte het zo leuk”

Twintig weken vlogen voorbij. Wat begon als spannend: mijn eerste échte stage op kantoor, voelt nu vooral als een periode waarin ik ontzettend veel heb geleerd.

Als marketing- en communicatiestagiair kreeg ik te maken met heel afwisselende taken: van vacatures schrijven tot social media beheren, content maken in Canva, meedenken over campagnes, blogs schrijven en statistieken bijhouden. Juist die afwisseling zorgde ervoor dat geen dag hetzelfde was. En het mooiste? Ik kreeg alle ruimte om zelf dingen op te pakken en uit te proberen.

Net als Dean heb ik vooral veel geleerd op het gebied van professioneel werken: plannen, communiceren, samenwerken en verantwoordelijkheid nemen. Zaken die je in een studie wel hoort, maar pas écht leert door te doen.

De begeleiding was top: het marketingteam stond altijd klaar voor feedback en support. Dat gaf vertrouwen en motiveerde om verder te groeien. Daarom zou ik een stage bij BaanBereik absoluut aanraden aan studenten die niet alleen iets willen leren over marketing, maar ook over zichzelf.

Wat nu? Na deze stage ga ik verder met de minor ‘Beleggen & Duurzaamheid’, waarin ik me richt op de toekomst en verdieping. De basis die ik bij BaanBereik heb gelegd, neem ik daar zeker mee naartoe.

Ook stagelopen bij BaanBereik?

Of je nu iets met marketing hebt, of op zoek bent naar ervaring in een andere richting, bij BaanBereik krijg je de kans om écht mee te draaien. Geen koffiehaaltaken, maar échte verantwoordelijkheden, ruimte voor jouw ideeën en begeleiding die verder gaat dan ‘even meekijken’. Wij kijken met een goed gevoel terug op deze periode. En wie weet; misschien zit jij straks op onze plek. Bekijk de vacatures op onze site!

Twee studenten, één leerzame stage: Dean & Alessandro blikken terug

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Stage bij BaanBereik: Willemijn stelt zich voor

Publicatiedatum 20 februari 2026
Nieuwe gezichten zorgen vaak meteen voor frisse energie op kantoor. Willemijn loopt sinds kort stage bij BaanBereik en valt op door haar rustige uitstraling, zorgzaamheid en enthousiasme om te leren. In dit interview vertelt ze hoe ze bij ons terechtkwam, wat ze tijdens haar stage oppakt en waar ze de komende maanden in wil groeien.
Lees meer

Nieuwe generatie & blijven: de kracht van verbinding in de moderne arbeidsmarkt

Publicatiedatum 16 februari 2026
Het gesprek over de nieuwe generatie medewerkers en waarom mensen blijven of vertrekken, is actueler dan ooit. Op onze nieuwspagina komt dit regelmatig terug in blogs over werkgeluk, carrièregroei en duurzame matches. Steeds weer blijkt: het draait niet alleen om een baan, maar om een plek waar je wilt blijven groeien.
Lees meer

Werken in de installatietechniek: volop vacatures en kansen

Publicatiedatum 16 februari 2026
In regio’s als Hoorn, Heerhugowaard, Schagen en Enkhuizen is de vraag naar technisch personeel groter dan ooit. De energietransitie en duurzame bouwprojecten zorgen voor een constante stroom aan werk. Maar wat maakt het vak van installatiemonteur zo aantrekkelijk?
Lees meer