Over ons

Wij hebben Tjibbe!

Publicatiedatum 11 januari 2021

4 januari is Tjibbe Buijsman gestart als onze ICT’er.

Tjibbe is al sinds het begin van BaanBereik, 10 jaar terug, bekend met ons en geeft aan dat hij het altijd al een leuk bedrijf heeft gevonden. “Vooral om de mensen die er werken en de sfeer die er hangt; informeel maar toch zakelijk. Ik voel me altijd welkom.” geeft hij aan. “Ik werkte veel met BaanBereik samen en afgelopen jaar hebben Mona en Annemiek aan mij gevraagd of ik hier wilde werken. Zo is dit tot stand gekomen”.

Hoe was je eerste werkweek?

“Ik kom binnen in een bedrijf waar ik eigenlijk iedereen al ken, dit maakt het makkelijk en is heel prettig”. Tjibbe houdt zich bezig met alle ICT-zaken binnen BaanBereik en zijn doel is het vergemakkelijken van de processen binnen BaanBereik. “Mijn focus gaat bij iedereen langs. Wat gebruiken we en hoe gebruik je iets? Wat is beschikbaar en wat wordt nog niet gebruikt?” Hij bijt zich graag vast in een vraagstuk en zoekt dit uit. “Ik sta ervoor open om te leren”.

Wat doe je in je vrije tijd?

“Ik heb drie kinderen, waar ik sowieso druk mee ben”. Ook voetbalt Tjibbe, wanneer dit kan,  in een vriendenteam bij KGB in Bovenkarspel. Daarnaast gaat hij er graag op uit en neemt hij zijn camera mee.

Wij wensen je veel werkplezier en succes toe Tjibbe!

Win te gekke prijzen!

BaanBereik bestaat alweer 12,5 jaar. Wil je kans maken op te gekke prijzen?

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

10 effectieve tips voor het opstellen van een overtuigende motivatie- en sollicitatiebrief

Publicatiedatum 21 september 2023
Het schrijven van een goede motivatie- en sollicitatiebrief is cruciaal bij het vinden van jouw ideale baan. Deze 10 waardevolle tips, aangevuld met inspiratie vanuit je CV, zullen je helpen bij het creëren van een sollicitatie die de aandacht trekt en werkgevers aanspreekt.
Lees meer

Gefeliciteerd met je nieuwe baan, Abubacarr!

Publicatiedatum 21 september 2023
Ontdek het succesverhaal van Abubacarr: van zoektocht naar de ideale baan in de foodsector tot een getekend contract als Allround Monteur bij onze gewaardeerde opdrachtgever. Laat je inspireren en vind ook jouw perfecte carrière match met onze ondersteuning!
Lees meer

Welkom Shalina!

Publicatiedatum 7 september 2023
Wij verwelkomen Shalina bij BaanBereik. Zij volgt de studie Marketing & Communicatie Specialist en komt het marketing team versterken!
Lees meer