Win een ROC Bag

Publicatiedatum 8 juli 2018

ROC Bags heeft haar eigen pand geopend. Gefeliciteerd Rob!

Rob Bakker is zowel eigenaar van het stoere en stijlvolle tassenmerk ROC Bags en heeft een agentschap (RODOCA) voor private label collecties dat verschillende bekende merken als Tommy Hilfiger, Summum Women, Calvin Klein en vele andere Europese brands vertegenwoordigt. Rob heeft meerdere jaren een kantoorruimte in onze vestiging in Zwaag gehuurd. Afgelopen februari heeft hij zijn eigen pand gekocht op bedrijventerrein Zevenhuis in Zwaag. Deze heeft hij zelfstandig verbouwd tot een smaakvolle kantoorruimte waar hij klanten kan ontvangen. Benieuwd naar zijn pand? Bekijk hier de rondleiding.

Eind 2019 lanceerde hij tassen en accessoires onder het merk ‘ROC Bags’. Verschillende bekende Nederlanders zijn al gespot met de tas, waaronder Yes-R. Het concept voor de tassen ontstond toen Rob iets anders wilde doen. “Ik wilde een ander soort tas op de markt brengen dan het meest verkochte standaard polyester kwaliteit die in de markt te verkrijgen is. Toen een Nederlandse designer, die o.a. werkt voor de labels GUESS, ESPRIT, NOMAD etc., deze stof liet zien, wist ik meteen dat ik daarmee wilde werken. Het is sterk, mooi en anders’’.

Om de opening van het pand te vieren, willen wij de backpack Abel (t.w.v. €199,95) verloten. Deze tas wordt veel gebruikt voor school of om mee te nemen naar het strand. De tas heeft daarnaast de juiste afmetingen voor het handbagagevak in het vliegtuig, dus ook ideaal voor een weekendje weg.

Hoe kun je meedoen aan de winactie?

  • Volg het Instagram account van BaanBereik en ROC Bags;
  • Reageer onder de BaanBereik post waar jij hem voor gaat gebruiken;
  • Vergroot je kans door de post te delen in je verhaal.

Ben jij benieuwd naar het gehele assortiment van de tassen van ROC Bags? Kijk op www.rocbags.com.

Actie is verlopen.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

BaanBereik op de Banenmarkt in Hoorn – Kom gezellig langs!

Publicatiedatum 25 oktober 2026
Auteur Luca van Leuffen
Ook dit jaar is BaanBereik aanwezig op de Banenmarkt in Hoorn! Op donderdag 12 november staan we klaar voor gezellige gesprekken, nieuwe ontmoetingen en verrassende kansen. Of je nu op zoek bent naar een nieuwe uitdaging of gewoon lekker wilt rondneuzen: kom gezellig langs en maak kennis met ons team!
Lees meer

Net afgestudeerd, maar wat nu? Zo begon Luca's eerste baan bij BaanBereik

Publicatiedatum 21 oktober 2026
Auteur Romée Zwaan
Van een schoolopdracht naar zijn eerste baan bij BaanBereik! Voor Luca van Leuffen begon het allemaal tijdens zijn studie Bedrijfskunde. Wat startte als een tijdelijk project, groeide dankzij een onverwachte ontmoeting op onze zomerborrel uit tot een mooie carrièrekans. Benieuwd hoe Luca bij BaanBereik terechtkwam en hoe hij zijn eerste weken heeft ervaren? Lees zijn verhaal!
Lees meer

Even voorstellen: Jesse loopt snuffelstage bij BaanBereik

Publicatiedatum 19 oktober 2026
Auteur Romée Zwaan
Maak kennis met Jesse Hoogeveen! Deze 15-jarige leerling van Vonk in Hoorn loopt twee weken snuffelstage bij BaanBereik. Hij heeft er zin in en is benieuwd hoe wij mensen helpen bij het vinden van een passende baan. Tijd om hem wat beter te leren kennen!
Lees meer