Zomeractie bij BaanBereik: solliciteer deze zomer en geniet van een heerlijk ijsje van Vivaldi!

Publicatiedatum 22 juli 2025

De zomer is hét moment om eens goed na te denken over je volgende carrièrestap. Misschien ben je toe aan iets nieuws, wil je dichter bij huis werken of zoek je gewoon een frisse start. Wat jouw situatie ook is: bij BaanBereik staan we voor je klaar. En deze zomer maken we jouw kennismaking met ons extra leuk!

Kom je op kennismakingsgesprek bij ons op kantoor? Dan ontvang je een ijscoupon van Vivaldi!

Gewoon, omdat het zomer is. En omdat wij vinden dat een eerste stap richting een nieuwe baan ook best een beetje feestelijk mag zijn.

Hoe werkt het? 

  1. Schrijf je in via onze website of solliciteer op een vacature die bij je past.
  2. We nodigen je uit voor een persoonlijk gesprek bij ons op kantoor. 
  3. Na afloop krijg je een bon voor een heerlijk ijsje bij Vivaldi.

Zo kun je na je gesprek meteen genieten van een zomerse traktatie! 

Let op: de actie loopt t/m 31 augustus en op = op!

Dus, wil jij deze zomer stappen zetten in je carrière én een lekker ijsje scoren? Wacht dan niet te lang en plan jouw kennismakingsgesprek in.

Inschrijven of solliciteren kan hier!

Samen vinden we werk dat écht bij jou past. Persoonlijk, professioneel en met aandacht.

Zomeractie bij BaanBereik: solliciteer deze zomer en geniet van een heerlijk ijsje van Vivaldi!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Gelijke beloning en loontransparantie. Wat betekent dit voor jou?

Publicatiedatum 18 december 2025
Auteur Mona Roorda
Werk je met extern personeel, uitzendkrachten of gedetacheerden? Dan gaat de komende periode meer van je vragen dan je misschien verwacht. Vanaf 2026 treedt de Europese richtlijn voor loontransparantie in werking. Dat verandert niet ineens alles, maar het legt wel bloot wat nu misschien nog onuitgesproken blijft. Voor jou als ondernemer betekent dit vooral één ding: je keuzes rond inhuur en beloning moeten beter uitlegbaar zijn. Naar medewerkers, maar ook naar externen.
Lees meer

De foto's van onze kerstborrel staan online!

Publicatiedatum 17 december 2025
Auteur Mayra Wokke
Afgelopen vrijdag vierden we met elkaar de jaarlijkse BaanBereik Kerstborrel – een avond vol warmte, gezelligheid en mooie ontmoetingen. We zijn nog volop aan het nagenieten, en goed nieuws: de foto's staan nu online! Neem snel een kijkje en herbeleef deze feestelijke avond met ons mee.
Lees meer

Werken in de logistiek: functies, salaris en doorgroeimogelijkheden

Publicatiedatum 16 december 2025
Auteur Alessandro van Leuffen
De logistiek is een essentiële sector die zorgt dat alles blijft draaien. Van het ontvangen van goederen tot het bezorgen bij klanten: logistiek is de schakel tussen productie en consument. In regio’s als Westfriesland en Noord-Holland Noord is logistiek niet weg te denken, met veel banen dichtbij huis. Deze blog geeft een helder overzicht van functies, salarissen en doorgroeimogelijkheden binnen deze dynamische sector.
Lees meer