Vier met ons mee: BaanBereik's 12,5-jarig jubileum!

Publicatiedatum 26 juni 2023

Het is een mijlpaal waar we lang naar hebben uitgekeken en eindelijk is het zover: BaanBereik bestaat 12,5 jaar! 🎉 We zijn ontzettend trots op deze prestatie en willen dit moment graag met jullie allemaal vieren.

Het begon allemaal 12,5 jaar geleden, toen BaanBereik werd opgericht met als doel om werkzoekenden en bedrijven in onze regio met elkaar te verbinden. In de afgelopen jaren hebben we honderden mensen geholpen aan een nieuwe baan en hebben we talloze bedrijven ondersteund in hun zoektocht naar gemotiveerde en gekwalificeerde medewerkers. Onze missie om de passende match te vinden tussen talent en organisatie is altijd het hart van ons bedrijf geweest.

Gedurende deze 12,5 jaar hebben we vele hoogtepunten mogen beleven. We hebben succesverhalen gezien van mensen die dankzij ons hun droombaan hebben gevonden. We hebben langdurige relaties opgebouwd met bedrijven die op ons vertrouwen. En we hebben ons team zien groeien en ontwikkelen. 

Om dit jubileum groots te vieren, organiseren we op 30 juni een spectaculair jubileumfeest. Het wordt een moment om stil te staan bij al onze successen en iedereen te bedanken die heeft bijgedragen aan ons succes. Het feest zal gevuld zijn met lachende gezichten, heerlijke hapjes en drankjes, inspirerende verhalen en natuurlijk de nodige dansmoves! Oh, en laten we niet vergeten te vermelden dat er een mysteryguest aanwezig zal zijn! Dus zorg ervoor dat je erbij bent om dit bijzondere jubileumfeest niet te missen! Meld je aan via marketing@baanbereik.nl

 

Vier met ons mee: BaanBereik's 12,5-jarig jubileum!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Samenwerken met Giftcards.group.: een succesverhaal van snel schakelen en de juiste match

Publicatiedatum 26 november 2025
Auteur Alessandro van Leuffen
Soms klopt alles. Een bedrijf met openstaande vacatures, contact met BaanBereik dat snel tot actie leidt, en een klik die vanaf het eerste moment voelbaar is. Zo begon de samenwerking tussen Giftcards.group. en BaanBereik en inmiddels kunnen we wel zeggen dat het een mooi succesverhaal is geworden.
Lees meer

Waarom werken in Heerhugowaard steeds aantrekkelijker wordt

Publicatiedatum 24 november 2025
Auteur Nadine Boiten
Heerhugowaard ontwikkelt zich in snel tempo tot een aantrekkelijke werkplek voor zowel starters als ervaren professionals. De combinatie van economische groei, modernisering en een sterke regionale arbeidsmarkt zorgt ervoor dat steeds meer mensen bewust kiezen voor een baan in deze stad.
Lees meer

Van het slagersvak naar supermarktmanager en op zijn 55e tóch nog een complete carrièreswitch

Publicatiedatum 21 november 2025
Auteur Nadine Boiten
Van het slagersvak naar supermarktmanager en op zijn 55e tóch nog een complete carrièreswitch. Friso bewijst dat het nooit te laat is om een nieuwe weg in te slaan. Na jaren ondernemen als slager en ruim veertien jaar leidinggeven in de supermarktwereld, besloot hij het roer om te gooien. Hij vertelt hoe hij op latere leeftijd zijn loopbaan opnieuw vormgaf, waarom hij koos voor het werk als afvalcoach en wat hem drijft om elke dag met plezier aan de slag te gaan.
Lees meer